3/28/2011

aikido

 


Chwila oddechu, dosłownie chwilka. tydzień pracy za mną, następny przede mną, nakło, poznań, inwentaryzacja, teatralia, próby, treningi i życie. lubię ten chaos, to ma sens.

razowy z pomidorem, ogórkiem i mozarellą, herbata karmelowa. psychika robi swoje. najbardziej smakuje mi wszystko co od Ciebie, ale już niedługo, wiem.35-lecie Aikido w Polsce za nami, 3 dni wysiłku, świetnej zabawy i przede wszystkim w tym gronie co zawsze; cała polska(i nie tylko) w jednym miejscu, znajome twarze, przyjaźnie, śniadania, treningi i uśmiech. już za wami tęsknię łotry!zdjęcia które ukradłam od Zonty :)

a tutaj zdjęcie które dostałam dziś rano, z pozdrowieniami (śmiech)


mam też drobną pamiątkę, a nawet kilka :)

Teraz tylko zająć się tym, co ważne, a czas minie szybko. i znowu się spotkamy! nie mogę się doczekać. 

2 comments:

  1. jejku ile tych siniaków! mam nadzieję , ze nie bolą aż tak jak wyglądają .

    ReplyDelete
  2. świetnie mieć pasję i w pełni się jej poświęcać, a ja już tutaj widzę kilka m.in fotografię i Aikido, szczerze zazdroszczę takiego oddania :)

    cóż chłopacy czasem nie są w stanie zrozumieć naszego wysiłku, ale przecież za to także ich kochamy- za całokształt, nie za wybrane cechy, gdyby tak było nie miałoby to większego sensu :)

    mi jest także bardzo miło, że chcesz do mnie zaglądać. nie martw się, ja tam zawsze będę tutaj zaglądać i mnie niczym stąd nie odciągną :)

    ReplyDelete

mile widziane wszelkie podpisy, imiona czy też adresy (ułatwią mi odpowiedź)